ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Gardiner 13374036
nr 1337 4036
Gardiner
Ett par, "Cottage Garden", design: Mary White, 120x237 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:08:17
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Gardiner
Kondition: slitage, skador
nr 1337 4036
Gardiner
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 13 juli 2020 |